Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 14:30 Hellendoorn v.v. 1 Kloosterhaar 1
25 sep 12:00 Hellendoorn v.v. 2 Nieuwleusen SV 2
26 sep 10:00 Hellendoorn v.v. 2 Rohda Raalte 9 (zon)
25 sep 14:30 Oranje Nassau 4 Hellendoorn v.v. 3
26 sep 10:00 Sportlust Vroomshoop 2 (zon) Hellendoorn v.v. 3
25 sep 14:30 Hellendoorn v.v. 4 Den Ham 8
25 sep 12:30 Hellendoorn v.v. 6 DOS '37 8
25 sep 12:30 SVZW JO19-1 Hellendoorn v.v. JO19-1
20 sep 20:00 SDOL JO19-2 Hellendoorn v.v. JO19-2
25 sep 14:45 Hulzense Boys JO19-2 Hellendoorn v.v. JO19-2
25 sep 12:30 Hellendoorn v.v. JO17-1 Excelsior '31 JO17-1
25 sep 9:00 Hellendoorn v.v. JO17-2 Quick '20 JO17-5
25 sep 10:45 Hellendoorn v.v. JO17-3 DETO JO17-2
25 sep 10:30 Hellendoorn v.v. JO15-1 DKB JO15-1
25 sep 10:30 SJO FC Dalfsen JO15-3 Hellendoorn v.v. JO15-3
25 sep 11:00 SVVN JO13-1JM Hellendoorn v.v. JO13-1
25 sep 11:00 Borne JO13-2 Hellendoorn v.v. JO13-2
25 sep 8:45 Hulzense Boys JO11-1 Hellendoorn v.v. JO11-1
25 sep 9:45 De Zweef JO11-3 Hellendoorn v.v. JO11-2
25 sep 8:30 Hellendoorn v.v. JO10-1 DES JO10-1
25 sep 8:30 Excelsior '31 JO10-6 Hellendoorn v.v. JO10-2JM
21 sep 17:45 De Zweef JO9-1 Hellendoorn v.v. JO9-1
25 sep 8:30 Hellendoorn v.v. JO9-1 Vroomshoopse Boys JO9-1
25 sep 9:00 Lemele JO9-1JM Hellendoorn v.v. JO9-2JM
25 sep 8:30 Hellendoorn v.v. JO9-3JM DETO JO9-3JM
25 sep 8:30 Hellendoorn v.v. JO8-1JM Stevo JO8-1
25 sep 9:00 DES JO8-1JM Hellendoorn v.v. JO8-2JM
25 sep 10:45 Hellendoorn v.v. MO17-1 Colmschate '33 MO17-1
25 sep 9:30 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO15-1 Hellendoorn v.v. MO15-2
25 sep 10:00 Hellendoorn v.v. MO13-1 Juventa '12 MO13-2
21 sep 18:30 Hellendoorn v.v. MO13-2 Hector MO13-1
25 sep 9:45 Oranje Nassau MO13-3 Hellendoorn v.v. MO13-2
25 sep 8:30 Hellendoorn v.v. MO11-1 Colmschate '33 MO11-1
25 sep 9:00 DES JO10-3JM Hellendoorn v.v. MO10-1
25 sep 17:15 De Zweef VR1 Hellendoorn v.v. VR1
25 sep 14:30 MVV '69 VR1 Hellendoorn v.v. VR2
25 sep 12:30 HHC Hardenberg VR4 Hellendoorn v.v. VR3
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!