Cookie beleid v.v. Hellendoorn

De website van v.v. Hellendoorn is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 01

Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 01

Team G P
1 Quick '20 JO19-3 1 3
2 WVF JO19-3 1 3
3 Hatto Heim JO19-2 1 3
4 WSV JO19-2 1 3
5 Hierden JO19-2 1 3
6 SC Bemmel JO19-2 1 3
7 RKSV Driel JO19-1 1 3
8 VIOS B. JO19-1 1 3
9 Overasseltse Boys JO19-1 1 3
10 Lienden JO19-1 1 3
11 S.V. Kilder JO19-1 1 3
12 SVI JO19-3JM 1 3
13 Elspeet JO19-1 1 3
14 Broekland JO19-1 1 3
15 Diepenheim JO19-1 1 3
16 Quick '20 JO19-6 1 3
17 RODA '28 JO19-1 1 3
18 't Peeske JO19-1 1 3
19 Voorwaarts T JO19-2 1 3
20 ESC JO19-2 1 3
21 SP Eefde JO19-1 1 3
22 OVC '85 JO19-3 1 3
23 Rood-Wit '58 JO19-1 1 3
24 Avanti W. JO19-2 1 3
25 Bennekom JO19-4 1 3
26 Quick '20 JO19-4 1 3
27 SC Bemmel JO19-3 1 3
28 USV JO19-1 1 3
29 Oranje Nassau JO19-3 1 3
30 Orion JO19-2 1 3
31 Avanti W. JO19-3 1 3
32 FC Eibergen JO19-2 1 3
33 Hierden JO19-3 1 3
34 OVC '85 JO19-2 1 3
35 SDZZ JO19-2 1 3
36 Excelsior '31 JO19-2 1 1
37 Oranje Nassau JO19-4 1 1
38 Rood Zwart JO19-2 1 1
39 Zenderen Vooruit JO19-1 1 1
40 DZC '68 JO19-6 1 1
41 Langeveen JO19-1 1 1
42 ST: EriX/KSV JO19-1 1 1
43 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 1 1
44 Jonge Kracht JO19-2 1 1
45 SC Bemmel JO19-4 1 1
46 Woezik JO19-2 1 0
47 Hellendoorn v.v. JO19-2 1 0
48 Bennekom JO19-3 1 0
49 Quick '20 JO19-5 1 0
50 Robur et Velocitas JO19-2 1 0
51 Sp. Neede JO19-2 1 0
52 't Peeske JO19-2 1 0
53 Vorden JO19-2 1 0
54 OVC '85 JO19-4 1 0
55 Sparta Nijkerk JO19-4 1 0
56 DKB JO19-1 1 0
57 Hengelo JO19-1 1 0
58 OSC JO19-4 1 0
59 Rigtersbleek JO19-2 1 0
60 SDV Barneveld JO19-3 1 0
61 Victoria Boys JO19-2 1 0
62 BSC Unisson JO19-2 1 0
63 Excelsior'31 JO19-3JM 1 0
64 Gorssel JO19-1 1 0
65 Marienheem JO19-1 1 0
66 ST UHC/AAC Olympia JO19-1 1 0
67 ST: vv Montferland JO19-1 1 0
68 DSV '61 JO19-1 1 0
69 SC Meddo JO19-1 1 0
70 Orion JO19-4 1 0
71 DZC '68 JO19-5 1 0
72 sv DFS JO19-1 1 0
73 ZAC JO19-3 1 0
74 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3 1 0
75 VVOP JO19-2 1 0
76 ESA JO19-3 1 0
77 ZAC JO19-4 1 0
78 Excelsior '31 JO19-4 1 0
79 IJVV JO19-3 1 0
80 v.v. Twenthe JO19-2 1 0

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!